ul. Sandomierska 26A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel./fax 41 265-34-67    ckuostrowiec@gmail.com   

Oferta kształcenia

Nabór do CKU Sprawdź terminy naborów

Kursy i szkolenia

Księgowość w małej firmie

Chcesz założyć działalność gospodarczą?
A może już założyłeś, ale chcesz samodzielnie prowadzić księgowość lub po prostu chcesz nauczyć się prowadzić księgowość w małych firmach?

 

 


Aktualności

ZAINAUGUROWALIŚMY SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI

Najlepszą reklamą placówki są jej absolwenci. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, z tego, że niejednokrotnie po dłuższej przerwie w nauce zapragnęli zdobyć wykształcenie, zawód i wytrwali w swoim postanowieniu. Wielu z nich kontynuowało lub kontynuuje kształcenie na uczelniach wyższych, spełnia się zawodowo. To właśnie tacy absolwenci lepiej niż ktokolwiek inny mogą inspirować obecnych słuchaczy, motywować… czytaj dalej »


Program konferencji – EFEKTYWNE KSZTAŁCENIE DOROSŁYCH – 8.12.2016 r.

9:30 – rejestracja uczestników 10:00 – otwarcie konferencji 10:10 – wystąpienia zaproszonych gości 10:30 – Współczesne wyzwania dla kształcenia dorosłych w Polsce – Bożena Mayer-Gawron (wicedyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji) 10:50 – Metody i formy wspierania kształcenia dorosłych przez organ nadzoru pedagogicznego – Kazimierz Mądzik (Świętokrzyski Kurator Oświaty) 11:10 – Doświadczenia w kształceniu dorosłych w Centrach… czytaj dalej »