ul. Sandomierska 26A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

tel/fax 41 265-34-67    ckuostrowiec@gmail.com   

Oferta kształcenia

Nabór do CKU Sprawdź terminy naborów

Kursy i szkolenia

Księgowość w małej firmie

Chcesz założyć działalność gospodarczą?
A może już założyłeś, ale chcesz samodzielnie prowadzić księgowość lub po prostu chcesz nauczyć się prowadzić księgowość w małych firmach?

Kurs fotografii

Posiadasz sprzęt fotograficzny, ale nie wiesz jak go w pełni wykorzystać?
Nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć?
Chcesz odkryć nowe spojrzenie na fotografię?

 

 


Aktualności

REKRUTACJA 2016

Listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do LO dla Dorosłych będą wywieszone na tablicy ogłoszeń w placówce do 15.07.2016 r., a przyjętych – do 20.07.2016 r. Po rekrutacji uzupełniającej – odpowiednio do 17.08.2016 r. i  22.08.2016 r.


W CKU odbył się I Miejski Konkurs Języka Ankielskiego „Face to Face with English”

3 czerwca 2016 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się I Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Face to Face with English” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych z terenu miasta. Etap miejski poprzedziły eliminacje szkolne, które odbyły się 13… czytaj dalej »


CKU będzie współpracować z wydziałem lekarskim

Centrum Kształcenia Ustawicznego zawarło kolejną umowę o współpracy, tym razem z Wydziałem Lekarskim i Nauk o Zdrowiu UJK. Wydział lekarski w naszym województwie to wielki prestiż dla kieleckiego uniwersytetu, ale także dla całego świętokrzyskiego. -To, że tak znakomici lekarze jak prof. Stanisław Głuszek i inni naukowcy zatrudnieni na tym wydziale chcą współpracować z CKU, to… czytaj dalej »